HOLDMESTRE




   

 
 Link: [Forsiden] [Klubmestre]
Art Række Navne Navne Årstal
Holdmestre A rækken Ida Sørensen - Anny Rasmussen Ingrid Blom - Gerd Petersen 2017 - 2018
Holdmestre B rækken 2 hold Ole Søndergaard - Ester Raulund Hold 4
Dorte Andersen - Heinz Andersen Hold 1
Frank Hansen - Poul Erik Thomsen Hold 4
Grete Mønsted Hansen - Kirsten Brauner Hold 1
2017 - 2018
Holdmestre A rækken Henrik Olsen -  Aase Hansen  Birgit Pedersen - Aase Pedersen 2015 - 2016 
Holdmestre A rækken Birgit Pedersen - Aase Petersen Hanne Jensen - Finn Jensen 2013 - 2014
Holdmestre  B rækken Helge Lindgren - Sonja Lindgren  Kristen Brauner - Grete Mønsted Hansen   2013 - 2014
Holdmestre Alle Udgået grundet ulige medlemstal   2011 - 2012
Holdmestre Alle Udgået grundet ulige medlemstal   2010 - 2011
Holdmestre Alle Udgået grundet ulige medlemstal   2009 - 2010
Holdmestre Alle Ingrid Blom - Bjørn Foss Inge Foss - Otto Rasmussen 2008 - 2009
Holdmestre Alle Jytte Christiansen - Felix Larsen Ingrid Blom - Bjørn Foss 2007 - 2008
    Så delte vi hold op i 2 rækker    
Holdmestre Alle Birgit Pedersen - Ruth Halling Elly Rasmussen - Otto Rasmussen 1990 - 1991
Holdmestre Alle Elly Rasmussen - Otto Rasmussen Birgit Pedersen - Ruth Halling 1989 - 1990
Holdmestre Alle Inge Foss - Bjørn Foss Inge Jacobsen - Mogens Jacobsen  1988 - 1989
Holdmestre Alle Inge Jacobsen - Mogens Jacobsen Knud Rasmussen - Ole Søndergaard 1987 - 1988
Holdmestre Alle Grete Hansen - Erik Hansen Hanne Jensen - Finn Jensen 1986 - 1987
Holdmestre Alle Grete Hansen - Erik Hansen Hanne Jensen - Finn Jensen 1985 - 1986
    Holdmestre A Rækken    
Art Række Navne Navne Årstal
Holdmestre A-rækken Henrik Olsen - Gerd Petersen  Inge Østergaard - Inger Rasmusen  2006 - 2007
Holdmestre A-rækken Otto Rasmussen - Inge Foss  Kirsten Larsen - Anker Larsen  2005 - 2006
Holdmestre A-rækken Birgit Toft - Elisabeth Bindslev Anny Rasmussen - Bent Fløe 2004 - 2005
Holdmestre A-rækken Henrik Olsen - Lars Juhl Grete Hansen - Erik Hansen  2003 - 2004
Holdmestre A-rækken Henrik Olsen - Lars Juhl Winnie Pedersen - Teddy Pedersen  2002 - 2003
Holdmestre A-rækken Bjørn Foss - Mogens Jacobsen Hanne Jensen - Finn Jensen 2001 - 2002
Holdmestre A-rækken Jytte Christiansen - Felix Larsen Dorte Andersen - Sven Andersson 2000 - 2001
Holdmestre A-rækken Bjørn Foss - Mogens Jacobsen Inge Foss - Otto Rasmussen 1999 - 2000
Holdmestre A-rækken Bjørn Foss - Mogens Jacobsen Inge Foss - Otto Rasmussen 1998 - 1999
Holdmestre A-rækken Bjørn Foss - Mogens Jacobsen Inge Foss - Otto Rasmussen 1997 - 1998
Holdmestre A-rækken Bjørn Foss - Mogens Jacobsen Inge Foss - Otto Rasmussen 1996 - 1997
Holdmestre A-rækken Ragnhild Christiansen - Eivig Christiansen Anny Rasmussen - Bent Fløe 1995 - 1996
Holdmestre A-rækken Jette Aabro - Sven Andersson Dorte Andersen - Ingerlise Zøllner 1994 - 1995
Holdmestre A-rækken Lise Nøhr Larsen - Poul Nøhr Larsen Anny Lassen - Jørgen Lassen 1993 - 1994
Holdmestre A-rækken Grete Hansen - Erik Hansen Hanne Jensen - Finn Jensen 1992 - 1993
Holdmestre A-rækken Birgit Pedersen - Ruth Halling Elly Rasmussen - Otto Rasmussen 1991 - 1992
    Holdmestre B Rækken    
Holdmestre B-rækken Anny Lassen - Jørgen Lassen Lise Nøhr Larsen - Aase Hansen 2006 - 2007
Holdmestre B-rækken Anni Rasmussen  - Bent Fløe Annelise Pedersen - Poul Thorn 2005 - 2006
Holdmestre B-rækken Anny Lassen - Jørgen Lassen Lise Nøhr Larsen - Aase Hansen 2004 - 2005
Holdmestre B-rækken Jytte Jensen - Ole Søndergaard Vera Søndergaard - Martin Moesby Petersen 2003 - 2004
Holdmestre B-rækken Hanne Jensen - Finn Jensen Grete Hansen - Erik Hansen 2002 - 2003
Holdmestre B-rækken Dorte Andersen - Sven Andersson Ingrid  Blom - Gerd Petersen 2001 - 2002
Holdmestre B-rækken Ragnhild Christiansen - Eivig Christiansen Anny Rasmussen - Bent Fløe 2000 - 2001
Holdmestre B-rækken Hanne Jensen - Finn Jensen Grete Hansen - Erik Hansen 1999 - 2000
Holdmestre B-rækken Lise Rump - Grete Jensen Anni Jensen - Ole Albin Jensen 1998 - 1999
Holdmestre B-rækken Grete Hansen - Erik Hansen Hanne Jensen - Finn Jensen 1997 - 1998
Holdmestre B-rækken Kirsten Larsen - Anker Larsen Birgit Pedersen - Elly Rasmussen 1996 - 1997
Holdmestre B-rækken Anny Lassen - Jørgen Lassen Lise Nøhr Larsen - Poul Nøhr Larsen 1995 - 1996
Holdmestre B-rækken Jytte Jensen - Ole Søndergaard Ingrid Blom - Gerd Petersen 1994 - 1995
Holdmestre B-rækken Ole Albin Jensen - Teddy Pedersen Børge Svendsen - Verner Steen Pedersen 1993 - 1994
Holdmestre B-rækken Birgit Pedersen - Morten Stentebjerg Olesen Elly Rasmussen - Otto Rasmussen 1992 - 1993
 
 

 

 

Grønhøj Bridgeklub | Spille sted - Mølleholmsskolen Mølleholmen 20 (Kantinen), 2630 Taastrup - Danmark